Ο προσαρμογέας RF Telsto έχει εύρος λειτουργικής συχνότητας DC-6 GHz, προσφέρει εξαιρετική απόδοση VSWR και χαμηλή παθητική διαμορφωση. Αυτό τον καθιστά ιδανικό για χρήση σε σταθμούς βάσης κινητής τηλεφωνίας, κατανεμημένα συστήματα κεραιών (DAS) και εφαρμογές μικρών κυψελών.
Ο προσαρμογέας 7 16 DIN αρσενικό σε N θηλυκό είναι ένας σύνδεσμος RF υψηλής ισχύος που χρησιμοποιείται ευρέως σε συστήματα κεραιών ή σταθμούς βάσης και παρέχει καλύτερες επιδόσεις όσον αφορά την απόρριψη παρεμβολών και ενδοδιαμόρφωσης.
| Εύρος συχνοτήτων | DC-6GHz |
| Όνομα προϊόντος | 7 16 DIN αρσενικό σε N θηλυκό προσαρμογέα |
| VSWR | ≤1,15 |
| Αντίσταση | 50ohm |
| Εξουσία | 500W |
| Υλικό | Χαλκός |
| Θερμοκρασία (℃) | -30~+65 |
| Βαθμός Προστασίας | IP65 |
| Μέγεθος (mm) | 21*47 |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Πακέτο | Μονό κουτί ή σακούλα με φυσαλίδες |
| PIM(IM3) | ≤-150dBc@2×43dBm |
| Προϊόν | Περιγραφή | Αριθμός εξαρτήματος |
| Προσαρμογέας RF | 4.3-10 θηλυκό σε θηλυκό προσαρμογέα Din | ΤΗΛ.-4310F.DINF-AT |
| Προσαρμογέας θηλυκού σε αρσενικό 4.3-10 Din | ΤΗΛ.-4310F.DINM-AT | |
| Προσαρμογέας θηλυκού σε αρσενικό 4.3-10 | ΤΗΛ.-4310F.NM-AT | |
| 4.3-10 Αρσενικό σε Θηλυκό Προσαρμογέα Din | ΤΗΛ.-4310M.DINF-AT | |
| 4.3-10 Αρσενικό σε Din Αρσενικό Προσαρμογέα | ΤΗΛ.-4310M.DINM-AT | |
| 4.3-10 Αρσενικό σε Ν Θηλυκό Προσαρμογέας | TEL-4310M.NF-AT | |
| Προσαρμογέας δεξιάς γωνίας από θηλυκό σε αρσενικό DIN | TEL-DINF.DINMA-AT | |
| Προσαρμογέας N θηλυκού σε DIN αρσενικού | TEL-NF.DINM-AT | |
| Προσαρμογέας N θηλυκού σε N θηλυκό | TEL-NF.NF-AT | |
| Προσαρμογέας N αρσενικού σε Din θηλυκού | ΤΗΛ.-ΝΜ.DINF-AT | |
| Προσαρμογέας N αρσενικού σε DIN αρσενικού | ΤΗΛ.-ΝΜ.ΔΙΝΜ-ΑΤ | |
| Προσαρμογέας N αρσενικού σε N θηλυκού | TEL-NM.NF-AT | |
| Προσαρμογέας δεξιάς γωνίας N αρσενικού σε N αρσενικού | ΤΗΛ.-NM.NMA.AT | |
| Προσαρμογέας N αρσενικού σε N αρσενικό | ΤΗΛ.-NM.NM-AT | |
| Προσαρμογέας δεξιάς γωνίας 4.3-10 θηλυκό σε 4.3-10 αρσενικό | ΤΗΛ.-4310F.4310MA-AT | |
| Προσαρμογέας RF δεξιάς γωνίας θηλυκού σε αρσενικό DIN | TEL-DINF.DINMA-AT | |
| Θηλυκό N δεξιάς γωνίας σε θηλυκό N RF προσαρμογέα | TEL-NFA.NF-AT | |
| Αρσενικό N σε θηλυκό προσαρμογέα 4.3-10 | ΤΗΛ.-NM.4310F-AT | |
| Προσαρμογέας δεξιάς γωνίας N αρσενικού σε N θηλυκού | TEL-NM.NFA-AT |
Είμαστε μια επιχείρηση που έχει δεσμευτεί να παρέχει στους πελάτες της υπηρεσίες και προϊόντα υψηλής ποιότητας. Οι υπηρεσίες μας καλύπτουν ένα ευρύ φάσμα ηλεκτρονικών προϊόντων και αξεσουάρ.
Το τμήμα ποιοτικού ελέγχου μας και τα πρότυπα επιθεώρησης τρίτων διασφαλίζουν ότι όλα τα προϊόντα που παρέχουμε έχουν υποβληθεί σε αυστηρό έλεγχο πριν από την αποστολή. Για τα περισσότερα προϊόντα, όπως οι βραχυκυκλωτήρες άξονα και τα παθητικά εξαρτήματα, έχουμε διεξάγει 100% δοκιμές για να διασφαλίσουμε ότι η απόδοσή τους φτάνει τα υψηλότερα πρότυπα.
Προκειμένου να κατανοήσουν καλύτερα οι πελάτες τα προϊόντα μας, παρέχουμε δωρεάν δείγματα. Επιπλέον, είμαστε στην ευχάριστη θέση να υποστηρίζουμε τους πελάτες να αναπτύσσουν μαζί νέα προϊόντα και να τους βοηθάμε να αναπτύξουν τις τοπικές αγορές. Η εξατομικευμένη υπηρεσία μας μπορεί να παρέχει εξατομικευμένες λύσεις σύμφωνα με τις συγκεκριμένες απαιτήσεις των πελατών.
Η εταιρεία μας έχει πάντα ως στόχο να παρέχει στους πελάτες της προϊόντα και υπηρεσίες υψηλής ποιότητας και να δημιουργεί μακροχρόνιες συνεργασίες με τους πελάτες. Στόχος μας είναι να γίνουμε ο έμπιστος συνεργάτης σας και να σας παρέχουμε ολοκληρωμένη υποστήριξη και υπηρεσίες σε όλους τους τομείς.
Αν ψάχνετε για έναν αξιόπιστο προμηθευτή, πιστεύουμε ότι τα προϊόντα και οι υπηρεσίες μας θα καλύψουν τις ανάγκες σας. Επικοινωνήστε με την ομάδα εξυπηρέτησης πελατών μας για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας.

Μοντέλο:TEL-NF.DINM-AT
Περιγραφή
Προσαρμογέας θηλυκού N σε αρσενικό DIN 7/16
| Υλικό και επιμετάλλωση | |
| Επικοινωνία με το κέντρο | Ορείχαλκος / Ασημένια επένδυση |
| Απομονωτήρας | PTFE |
| Σώμα & Εξωτερικός Αγωγός | Ορείχαλκος/κράμα επιμεταλλωμένο με τρι-κράμα |
| Τσιμούχα | Πυριτικό καουτσούκ |
| Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Χαρακτηριστικά Αντίστασης | 50 Ωμ |
| Εύρος συχνοτήτων | DC~3 GHz |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥5000MΩ |
| Διηλεκτρική αντοχή | ≥2500 V rms |
| Αντίσταση κεντρικής επαφής | ≤0,4 mΩ |
| Εξωτερική αντίσταση επαφής | ≤1,55 mΩ |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤0,15dB@3GHz |
| VSWR | ≤1,1 @-3,0 GHz |
| Εύρος θερμοκρασίας | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Αδιάβροχος | IP67 |
Οδηγίες εγκατάστασης για υπερεύκαμπτο καλώδιο N ή 7/16 ή 4310 1/2″
Δομή του συνδετήρα: (Εικ. 1)
A. μπροστινό παξιμάδι
Β. πίσω παξιμάδι
Γ. φλάντζα

Οι διαστάσεις της απογύμνωσης φαίνονται στο διάγραμμα (Εικ. 2), πρέπει να δοθεί προσοχή κατά την απογύμνωση:
1. Η τελική επιφάνεια του εσωτερικού αγωγού πρέπει να είναι λοξοτομημένη.
2. Αφαιρέστε ακαθαρσίες όπως άλατα χαλκού και γρεζάκια από την τελική επιφάνεια του καλωδίου.

Συναρμολόγηση του στεγανοποιητικού μέρους: Βιδώστε το στεγανοποιητικό μέρος κατά μήκος του εξωτερικού αγωγού του καλωδίου όπως φαίνεται στο διάγραμμα (Εικ. 3).

Συναρμολόγηση του πίσω παξιμαδιού (Εικ. 3).

Συνδυάστε το μπροστινό και το πίσω παξιμάδι βιδώνοντας όπως φαίνεται στο διάγραμμα (Εικ. (5)
1. Πριν το βίδωμα, αλείψτε ένα στρώμα λιπαντικού γράσου στον δακτύλιο Ο.
2. Κρατήστε το πίσω παξιμάδι και το καλώδιο ακίνητα. Βιδώστε το κύριο σώμα του κελύφους στο πίσω σώμα του κελύφους. Βιδώστε το κύριο σώμα του κελύφους του πίσω σώματος χρησιμοποιώντας ένα κλειδί. Η συναρμολόγηση ολοκληρώθηκε.
