Ομοαξονικοί σύνδεσμοι 7-16(DIN) - ομοαξονικοί σύνδεσμοι υψηλής ποιότητας με χαμηλή εξασθένηση και διαδιαμόρφωση. Η μετάδοση μέσης έως υψηλής ισχύος με ραδιοπομπούς και η μετάδοση χαμηλής συχνότητας PIM λαμβανόμενων σημάτων, όπως σε σταθμούς βάσης κινητής τηλεφωνίας, είναι τυπικές εφαρμογές λόγω της υψηλής μηχανικής τους σταθερότητας και της καλύτερης δυνατής αντοχής στις καιρικές συνθήκες.
1. Μηχανές CNC, προηγμένος εξοπλισμός δοκιμών.
2. Όλα τα προϊόντα είναι κατάλληλα για ROHS.
3. Πιστοποιητικό ISO9001.

Μοντέλο:TEL-DINM.78-RFC
Περιγραφή
Αρσενικός σύνδεσμος DIN 7/16 για εύκαμπτο καλώδιο 7/8″
| Υλικό και επιμετάλλωση | |
| Επικοινωνία με το κέντρο | Ορείχαλκος / Ασημένια επένδυση |
| Απομονωτήρας | PTFE |
| Σώμα & Εξωτερικός Αγωγός | Ορείχαλκος/κράμα επιμεταλλωμένο με τρι-κράμα |
| Τσιμούχα | Πυριτικό καουτσούκ |
| Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Χαρακτηριστικά Αντίστασης | 50 Ωμ |
| Εύρος συχνοτήτων | DC~3 GHz |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥5000MΩ |
| Διηλεκτρική αντοχή | 4000 V rms |
| Αντίσταση κεντρικής επαφής | ≤0,4mΩ |
| Εξωτερική αντίσταση επαφής | ≤1,0 mΩ |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤0,05dB@3GHz |
| VSWR | ≤1,06 @-3,0 GHz |
| Εύρος θερμοκρασίας | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Αδιάβροχος | IP67 |
Οδηγίες εγκατάστασης για υπερεύκαμπτο καλώδιο N ή 7/16 ή 4310 1/2″
Δομή του συνδετήρα: (Εικ. 1)
A. μπροστινό παξιμάδι
Β. πίσω παξιμάδι
Γ. φλάντζα

Οι διαστάσεις της απογύμνωσης φαίνονται στο διάγραμμα (Εικ. 2), πρέπει να δοθεί προσοχή κατά την απογύμνωση:
1. Η τελική επιφάνεια του εσωτερικού αγωγού πρέπει να είναι λοξοτομημένη.
2. Αφαιρέστε ακαθαρσίες όπως άλατα χαλκού και γρεζάκια από την τελική επιφάνεια του καλωδίου.

Συναρμολόγηση του στεγανοποιητικού μέρους: Βιδώστε το στεγανοποιητικό μέρος κατά μήκος του εξωτερικού αγωγού του καλωδίου όπως φαίνεται στο διάγραμμα (Εικ. 3).

Συναρμολόγηση του πίσω παξιμαδιού (Εικ. 3).

Συνδυάστε το μπροστινό και το πίσω παξιμάδι βιδώνοντας όπως φαίνεται στο διάγραμμα (Εικ. (5)
1. Πριν το βίδωμα, αλείψτε ένα στρώμα λιπαντικού γράσου στον δακτύλιο Ο.
2. Κρατήστε το πίσω παξιμάδι και το καλώδιο ακίνητα. Βιδώστε το κύριο σώμα του κελύφους στο πίσω σώμα του κελύφους. Βιδώστε το κύριο σώμα του κελύφους του πίσω σώματος χρησιμοποιώντας ένα κλειδί. Η συναρμολόγηση ολοκληρώθηκε.

Η εταιρική μας κουλτούρα βασίζεται στην βασική αξία της εξυπηρέτησης των πελατών, στη δέσμευσή μας για συνεχή καινοτομία και στην ανάληψη ευθύνης για τους πελάτες, τους εργαζομένους, τους μετόχους, την κοινωνία και τους εαυτούς μας.
Πιστεύουμε ακράδαντα ότι η εξυπηρέτηση των πελατών είναι το πιο σημαντικό καθήκον της εταιρείας μας. Προσπαθούμε πάντα να παρέχουμε στους πελάτες τα καλύτερα προϊόντα και υπηρεσίες και δίνουμε προσοχή στα σχόλια των πελατών, ώστε να μπορούμε να βελτιώνουμε συνεχώς την εργασία μας. Τηρούμε πάντα την αρχή «ο πελάτης έχει προτεραιότητα» και δεσμευόμαστε να δημιουργούμε αξία για τους πελάτες.
Ταυτόχρονα, αναγνωρίζουμε επίσης τις ευθύνες μας ως επιχείρηση. Δεν πρέπει μόνο να παρέχουμε στους πελάτες προϊόντα και υπηρεσίες υψηλής ποιότητας, αλλά και να δίνουμε προσοχή στην ευημερία των εργαζομένων, καθώς και στα συμφέροντα των μετόχων και της κοινωνίας. Πιστεύουμε ότι μόνο δίνοντας προσοχή σε αυτές τις πτυχές μπορούμε να διατηρήσουμε μακροπρόθεσμη και σταθερή ανάπτυξη.
Η καινοτομία είναι το κλειδί για τη συνεχή ανάπτυξη της εταιρείας μας. Δίνουμε πάντα προσοχή στις αλλαγές της αγοράς και στις ανάγκες των πελατών και συνεχίζουμε να καινοτομούμε σε προϊόντα και τεχνολογίες, επιχειρηματικά μοντέλα και υπηρεσίες. Ενθαρρύνουμε τους εργαζομένους να υποβάλλουν νέες ιδέες και προτάσεις και τους παρέχουμε υποστήριξη και πόρους, ώστε να μπορούν να τις εφαρμόσουν στην πράξη.
Στην επωνυμία μας, η εξυπηρέτηση, η υπευθυνότητα και η καινοτομία είναι οι βασικές αξίες που επιδιώκουμε συνεχώς. Ελπίζουμε να παρέχουμε στους πελάτες τα καλύτερα προϊόντα και υπηρεσίες, καθώς και να δημιουργούμε αξία για τους εργαζομένους, τους μετόχους και την κοινωνία. Θα συνεχίσουμε να καινοτομούμε για να προσαρμοζόμαστε στην μεταβαλλόμενη αγορά και τις ανάγκες των πελατών και να αναλαμβάνουμε τη δική μας ευθύνη για όλους.