Τα καλώδια οπτικών ινών Telsto αποτελούνται από ένα εξωτερικό σώμα πολυμερούς και ένα εσωτερικό συγκρότημα εξοπλισμένο με μηχανισμό ευθυγράμμισης ακριβείας. Ανατρέξτε στο παραπάνω διάγραμμα για πληροφορίες διαστάσεων. Αυτοί οι προσαρμογείς κατασκευάζονται με ακρίβεια και σύμφωνα με απαιτητικές προδιαγραφές. Ο συνδυασμός χιτωνίων ευθυγράμμισης από κεραμικό/φωσφορούχο χαλκό και ενός πολυμερούς περιβλήματος με χύτευση ακριβείας παρέχει σταθερή μακροπρόθεσμη μηχανική και οπτική απόδοση.
1. Ανταγωνιστικός ως προς την τιμή
2. Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και PDL
3. Εργοστασιακά τερματισμένο και δοκιμασμένο
4. Επιλογές οπτικών ινών: G.652 /G.657/OM1/OM2/OM3 και οπτική ίνα PM Panda
5. Επιλογές σύνδεσης: FC/SC/LC/ST/MU/E2000/MT-RJ/MPO/MTP
6. Επιλογές στίλβωσης: PC/UPC/APC
7. Συνδετήρας χαρακτηριστικών με κεραμικά φερρούλια
1. Δίκτυο πρόσβασης
2. Συστήματα τηλεπικοινωνιών/CATV
3.FTTx
| Εξωτερική διάμετρος οπτικών ινών | φ0.9mm, φ2.0mm, φ3.0mm διαθέσιμα |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤0,2dB |
| Απώλεια απόδοσης | PC ≥ 40dB, UPC ≥ 50dB, APC ≥ 60dB |
| Δοκιμή εναλλαξιμότητας | ≤0,2dB |
| Δοκιμή δόνησης | ≤0,1dB (10-60Hz, πλάτος 1,5 mm) |
| Δοκιμή αντοχής σε εφελκυσμό | ≤0.1dB (τάση 0-15Hg, εκτός από την ίνα φ0.9mm) |
| Δοκιμή υψηλής θερμοκρασίας | ≤0.2dB (+85℃, συνεχής για 100 ώρες) |
| Δοκιμή χαμηλής θερμοκρασίας | ≤0,2dB (-40℃, συνεχής για 100 ώρες) |
| Δοκιμή κύκλου θερμοκρασίας | ≤0,2dB (-40℃ έως +85℃, μετά από 5 κύκλους) |
| Δοκιμή υγρασίας | ≤0,2dB (+25℃ έως +65℃, σχετική υγρασία 93%, μετά από 100 ώρες) |
|
Κοινοί σύνδεσμοι | SC (τυπική υποδοχή)/LC (μικρή υποδοχή τύπου)/FC (υποδοχή κυλινδρικού ακροδέκτη)/ST (υποδοχή με ίσια άκρη) |