Κεραίες/ Σταθμός βάσης/Ευρεία μετάδοση/Συναρμολόγηση καλωδίων/Κινητά/Εξαρτήματα/Οργανικά/Ραδιόφωνο μικροκυμάτων/Mil-Aero
PCS/Ραντάρ/Ραδιόφωνα/Satcom/Προστασία από υπερτάσεις WLAN
1. Προσαρμόζουμε επίσης ειδικά προϊόντα για να καλύψουμε τις απαιτήσεις των πελατών μας. Απλώς δείξτε μας το σχέδιό σας, το δείγμα ή τις υποδεικνυόμενες λεπτομέρειες, θα το παράγουμε ή παρακαλούμε στείλτε μας τις συγκεκριμένες μηχανικές σας παραμέτρους, όπως IMD, VSWR, επιμετάλλωση κ.λπ.
2. Είναι εντάξει να παρέχετε δείγμα.
3. Θα σας απαντήσουμε για το ερώτημά σας σε 24 ώρες.

Μοντέλο:TEL-NMA.12S-RFC
Περιγραφή
Αρσενικό γωνιακό βύσμα N για καλώδιο Superflexible 1/2″
| Υλικό και επιμετάλλωση | |
| Επικοινωνία με το κέντρο | Ορείχαλκος / Ασημένια επένδυση |
| Απομονωτήρας | PTFE |
| Σώμα & Εξωτερικός Αγωγός | Ορείχαλκος/κράμα επιμεταλλωμένο με τρι-κράμα |
| Τσιμούχα | Πυριτικό καουτσούκ |
| Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Χαρακτηριστικά Αντίστασης | 50 Ωμ |
| Εύρος συχνοτήτων | DC~3 GHz |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥5000MΩ |
| Διηλεκτρική αντοχή | ≥2500 V rms |
| Αντίσταση κεντρικής επαφής | ≤1,0 mΩ |
| Εξωτερική αντίσταση επαφής | ≤0,2 mΩ |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤0,12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1,1 @-3,0 GHz |
| Εύρος θερμοκρασίας | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Αδιάβροχος | IP67 |
Οδηγίες εγκατάστασης για υπερεύκαμπτο καλώδιο N ή 7/16 ή 4310 1/2″
Δομή του συνδετήρα: (Εικ. 1)
A. μπροστινό παξιμάδι
Β. πίσω παξιμάδι
Γ. φλάντζα

Οι διαστάσεις της απογύμνωσης φαίνονται στο διάγραμμα (Εικ. 2), πρέπει να δοθεί προσοχή κατά την απογύμνωση:
1. Η τελική επιφάνεια του εσωτερικού αγωγού πρέπει να είναι λοξοτομημένη.
2. Αφαιρέστε ακαθαρσίες όπως άλατα χαλκού και γρεζάκια από την τελική επιφάνεια του καλωδίου.

Συναρμολόγηση του στεγανοποιητικού μέρους: Βιδώστε το στεγανοποιητικό μέρος κατά μήκος του εξωτερικού αγωγού του καλωδίου όπως φαίνεται στο διάγραμμα (Εικ. 3).

Συναρμολόγηση του πίσω παξιμαδιού (Εικ. 3).

Συνδυάστε το μπροστινό και το πίσω παξιμάδι βιδώνοντας όπως φαίνεται στο διάγραμμα (Εικ. (5)
1. Πριν το βίδωμα, αλείψτε ένα στρώμα λιπαντικού γράσου στον δακτύλιο Ο.
2. Κρατήστε το πίσω παξιμάδι και το καλώδιο ακίνητα. Βιδώστε το κύριο σώμα του κελύφους στο πίσω σώμα του κελύφους. Βιδώστε το κύριο σώμα του κελύφους του πίσω σώματος χρησιμοποιώντας ένα κλειδί. Η συναρμολόγηση ολοκληρώθηκε.
