Αρσενικό N σε αρσενικό N προσαρμογέα δεξιάς γωνίας Αρσενικό RF τύπου N προσαρμογέα ομοαξονικού καλωδίου RF
Ο σύνδεσμος RF Telsto έχει εύρος λειτουργικών συχνοτήτων DC-3 GHz, προσφέρει εξαιρετική απόδοση VSWR και χαμηλή παθητική διαμορφωση. Αυτό τον καθιστά ιδανικό για χρήση σε σταθμούς βάσης κινητής τηλεφωνίας, κατανεμημένα συστήματα κεραιών (DAS) και εφαρμογές μικρών κυψελών.
Οι ομοαξονικοί προσαρμογείς είναι ο ιδανικός τρόπος για να αλλάξετε γρήγορα το φύλο ή τον τύπο σύνδεσης σε ένα ήδη τερματισμένο καλώδιο.
Ομοαξονικός σύνδεσμος Telsto RF αρσενικού N σε αρσενικό N με σχεδιασμό ορθής γωνίας και αντίσταση 50 Ohm. Κατασκευάζεται σύμφωνα με ακριβείς προδιαγραφές προσαρμογέα RF και έχει μέγιστο VSWR 1,15:1.
Για αυτήν τη σειρά χρησιμοποιούνται τόσο οι διαδικασίες τερματισμού καλωδίου με πτύχωση όσο και με σφιγκτήρα.
| Εύρος θερμοκρασίας | -55~+155°C (Καλώδιο PE -40~+85°C) |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Δόνηση | 100m/S2 (10~500Hz), 10g |
| Εύρος συχνοτήτων | DC-11GHz |
| Απώλεια εισαγωγής | <= 0,24dB/6GHz |
| Αντοχή στην τάση | 2500V rms σε επίπεδο θάλασσας |
| Τάση εργασίας | 1000Vr.ms σε επίπεδο θάλασσας |
| Αντίσταση μόνωσης | >= 5000 MΩ |
| Δύναμη συγκράτησης παξιμαδιού ζεύξης | 450N |
| Αντοχή | >= 500 (κύκλοι) |
| Αντίσταση επαφής | Κεντρική επαφή <=1mΩ |
| Εξωτερική επαφή <=1mΩ | |
| Λόγος στάσιμου κύματος τάσης | Ευθεία <= 1,15/6GHz |
| Ορθή γωνία <= 1,25/6GHz |
● Ο προσαρμογέας τύπου N αρσενικού σε N αρσενικού έχει σώμα ορθής γωνίας. Αυτός ο ομοαξονικός προσαρμογέας τύπου N ορθής γωνίας είναι ένας προσαρμογέας RF αγκώνα ορθής γωνίας 90 μοιρών.
● Τύπος: Αρσενικό σε αρσενικό σύνδεσμο ορθής γωνίας 90 μοιρών τύπου N, προσαρμογέας M/M, ομοαξονικός προσαρμογέας RF ομοαξονικού καλωδίου.
● Εφαρμόζεται ευρέως σε ραδιοεξοπλισμό και όργανα για τη σύνδεση ομοαξονικών καλωδίων RF. Μπορεί να ανταλλάσσεται με διεθνή προϊόντα.
● Χρώμα: Ασημί, Επινικελωμένο.
| Προϊόν | Περιγραφή | Αριθμός εξαρτήματος |
| Προσαρμογέας RF | 4.3-10 θηλυκό σε θηλυκό προσαρμογέα Din | ΤΗΛ.-4310F.DINF-AT |
| Προσαρμογέας θηλυκού σε αρσενικό 4.3-10 Din | ΤΗΛ.-4310F.DINM-AT | |
| 4.3-10 Αρσενικό σε Θηλυκό Προσαρμογέα Din | ΤΗΛ.-4310M.DINF-AT | |
| 4.3-10 Αρσενικό σε Din Αρσενικό Προσαρμογέα | ΤΗΛ.-4310M.DINM-AT |

Μοντέλο:ΤΗΛ.-NM.NMA-AT
Περιγραφή
Προσαρμογέας RF δεξιάς γωνίας N αρσενικού σε N αρσενικό
| Υλικό και επιμετάλλωση | |
| Επικοινωνία με το κέντρο | Ορείχαλκος / Ασημένια επένδυση |
| Απομονωτήρας | PTFE |
| Σώμα & Εξωτερικός Αγωγός | Ορείχαλκος/κράμα επιμεταλλωμένο με τρι-κράμα |
| Τσιμούχα | Πυριτικό καουτσούκ |
| Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Χαρακτηριστικά Αντίστασης | 50 Ωμ |
| Εύρος συχνοτήτων | DC~6 GHz |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥5000MΩ |
| Διηλεκτρική αντοχή | ≥2500 V rms |
| Αντίσταση κεντρικής επαφής | ≤1,0 mΩ |
| Εξωτερική αντίσταση επαφής | ≤0,25 mΩ |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤0,15dB |
| VSWR | ≤1,15 ευθεία;≤1,25 ορθή γωνία |
| Εύρος θερμοκρασίας | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Αδιάβροχος | IP67 |
Οδηγίες εγκατάστασης για υπερεύκαμπτο καλώδιο N ή 7/16 ή 4310 1/2″
Δομή του συνδετήρα: (Εικ. 1)
A. μπροστινό παξιμάδι
Β. πίσω παξιμάδι
Γ. φλάντζα

Οι διαστάσεις της απογύμνωσης φαίνονται στο διάγραμμα (Εικ. 2), πρέπει να δοθεί προσοχή κατά την απογύμνωση:
1. Η τελική επιφάνεια του εσωτερικού αγωγού πρέπει να είναι λοξοτομημένη.
2. Αφαιρέστε ακαθαρσίες όπως άλατα χαλκού και γρεζάκια από την τελική επιφάνεια του καλωδίου.

Συναρμολόγηση του στεγανοποιητικού μέρους: Βιδώστε το στεγανοποιητικό μέρος κατά μήκος του εξωτερικού αγωγού του καλωδίου όπως φαίνεται στο διάγραμμα (Εικ. 3).

Συναρμολόγηση του πίσω παξιμαδιού (Εικ. 3).

Συνδυάστε το μπροστινό και το πίσω παξιμάδι βιδώνοντας όπως φαίνεται στο διάγραμμα (Εικ. (5)
1. Πριν το βίδωμα, αλείψτε ένα στρώμα λιπαντικού γράσου στον δακτύλιο Ο.
2. Κρατήστε το πίσω παξιμάδι και το καλώδιο ακίνητα. Βιδώστε το κύριο σώμα του κελύφους στο πίσω σώμα του κελύφους. Βιδώστε το κύριο σώμα του κελύφους του πίσω σώματος χρησιμοποιώντας ένα κλειδί. Η συναρμολόγηση ολοκληρώθηκε.
