Η υποδοχή 7/16 Din έχει σχεδιαστεί ειδικά για εξωτερικούς σταθμούς βάσης σε συστήματα κινητής επικοινωνίας (GSM, CDMA, 3G, 4G), διαθέτοντας υψηλή ισχύ, χαμηλές απώλειες, υψηλή τάση λειτουργίας, τέλεια αδιάβροχη απόδοση και εφαρμογή σε διάφορα περιβάλλοντα. Είναι εύκολη στην εγκατάσταση και παρέχει αξιόπιστη σύνδεση.
Οι σύνδεσμοι Telsto 7/16 Din διατίθενται σε αρσενικό ή θηλυκό φύλο με αντίσταση 50 Ohm. Οι σύνδεσμοι 7/16 DIN μας διατίθενται σε εκδόσεις ευθείας ή ορθής γωνίας, καθώς και σε επιλογές φλάντζας 4 οπών, διαφράγματος, πάνελ 4 οπών ή χωρίς τοποθέτηση. Αυτοί οι σχεδιασμοί συνδέσμων 7/16 DIN διατίθενται με μεθόδους σύνδεσης με σφιγκτήρα, πτύχωση ή συγκόλληση.
● Η χαμηλή IMD και η χαμηλή VSWR παρέχουν βελτιωμένη απόδοση του συστήματος.
● Ο σχεδιασμός αυτοδιεύρυνσης εξασφαλίζει εύκολη εγκατάσταση με το τυπικό εργαλείο χειρός.
● Προκατασκευασμένη φλάντζα προστατεύει από τη σκόνη (P67) και το νερό (IP67).
● Ο κεντρικός αγωγός με επιμετάλλωση από ορείχαλκο/Ag και ο εξωτερικός αγωγός με επιμετάλλωση από ορείχαλκο/κράμα Teri παρέχουν υψηλή αγωγιμότητα και αντοχή στη διάβρωση.
● Ασύρματη Υποδομή
● Σταθμοί βάσης
● Προστασία από κεραυνούς
● Δορυφορικές επικοινωνίες
● Συστήματα κεραιών

Μοντέλο:TEL-DINF.12-RFC
Περιγραφή
Θηλυκός σύνδεσμος DIN για εύκαμπτο καλώδιο 1/2″
| Υλικό και επιμετάλλωση | |
| Επικοινωνία με το κέντρο | Ορείχαλκος / Ασημένια επένδυση |
| Απομονωτήρας | PTFE |
| Σώμα & Εξωτερικός Αγωγός | Ορείχαλκος/κράμα επιμεταλλωμένο με τρι-κράμα |
| Τσιμούχα | Πυριτικό καουτσούκ |
| Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Χαρακτηριστικά Αντίστασης | 50 Ωμ |
| Εύρος συχνοτήτων | DC~3 GHz |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥5000MΩ |
| Διηλεκτρική αντοχή | 4000 V rms |
| Αντίσταση κεντρικής επαφής | ≤1,0mΩ |
| Εξωτερική αντίσταση επαφής | ≤0,4 mΩ |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤0,08dB@3GHz |
| VSWR | ≤1,08 @-3,0 GHz |
| Εύρος θερμοκρασίας | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Αδιάβροχος | IP67 |
Οδηγίες εγκατάστασης για υπερεύκαμπτο καλώδιο N ή 7/16 ή 4310 1/2″
Δομή του συνδετήρα: (Εικ. 1)
A. μπροστινό παξιμάδι
Β. πίσω παξιμάδι
Γ. φλάντζα

Οι διαστάσεις της απογύμνωσης φαίνονται στο διάγραμμα (Εικ. 2), πρέπει να δοθεί προσοχή κατά την απογύμνωση:
1. Η τελική επιφάνεια του εσωτερικού αγωγού πρέπει να είναι λοξοτομημένη.
2. Αφαιρέστε ακαθαρσίες όπως άλατα χαλκού και γρεζάκια από την τελική επιφάνεια του καλωδίου.

Συναρμολόγηση του στεγανοποιητικού μέρους: Βιδώστε το στεγανοποιητικό μέρος κατά μήκος του εξωτερικού αγωγού του καλωδίου όπως φαίνεται στο διάγραμμα (Εικ. 3).

Συναρμολόγηση του πίσω παξιμαδιού (Εικ. 3).

Συνδυάστε το μπροστινό και το πίσω παξιμάδι βιδώνοντας όπως φαίνεται στο διάγραμμα (Εικ. (5)
1. Πριν το βίδωμα, αλείψτε ένα στρώμα λιπαντικού γράσου στον δακτύλιο Ο.
2. Κρατήστε το πίσω παξιμάδι και το καλώδιο ακίνητα. Βιδώστε το κύριο σώμα του κελύφους στο πίσω σώμα του κελύφους. Βιδώστε το κύριο σώμα του κελύφους του πίσω σώματος χρησιμοποιώντας ένα κλειδί. Η συναρμολόγηση ολοκληρώθηκε.

Καλώς ορίσατε στην παρουσίαση των προϊόντων μας. Είμαστε περήφανοι που σας παρουσιάζουμε τον σύνδεσμο 7/16 Din!
Ο σύνδεσμος 7/16 Din μας έχει σχεδιαστεί για εξωτερικούς σταθμούς βάσης σε συστήματα κινητής επικοινωνίας και ισχύει για διάφορα πρότυπα κινητής επικοινωνίας όπως GSM, CDMA, 3G, 4G κ.λπ. Έχει υψηλή ισχύ, χαμηλές απώλειες, υψηλή τάση λειτουργίας, τέλεια αδιάβροχη απόδοση και μπορεί να λειτουργεί σταθερά σε διάφορα περιβάλλοντα.
Οι σύνδεσμοι 7/16 Din μας διαθέτουν προηγμένη τεχνολογία σχεδιασμού και κατασκευής για να διασφαλίζουν υψηλή ποιότητα και αξιοπιστία. Είναι εύκολοι στην εγκατάσταση και αξιόπιστοι στη σύνδεση, ενώ μπορούν να ολοκληρώσουν την εγκατάσταση και τη συντήρηση σε σύντομο χρονικό διάστημα, βελτιώνοντας έτσι την αποδοτικότητα και μειώνοντας το κόστος.
Ο σύνδεσμος 7/16 Din μας έχει λάβει υπόψη διάφορα σενάρια εφαρμογής κατά τη διαδικασία σχεδιασμού, διασφαλίζοντας την εφαρμογή του. Η αδιάβροχη απόδοσή του του επιτρέπει να λειτουργεί κανονικά υπό διάφορες δυσμενείς καιρικές συνθήκες. Επιπλέον, έχει επίσης τα χαρακτηριστικά υψηλής τάσης λειτουργίας και χαμηλής απώλειας, και μπορεί να διατηρήσει την ποιότητα και τη σταθερότητα του σήματος κατά τη μετάδοση σε μεγάλες αποστάσεις.
Γενικά, ο σύνδεσμος 7/16 Din μας είναι ένας σύνδεσμος υψηλής ποιότητας σχεδιασμένος για εξωτερικούς σταθμούς βάσης σε συστήματα κινητής επικοινωνίας. Ανεξάρτητα από το περιβάλλον στο οποίο εργάζεστε, μπορούμε να σας παρέχουμε αποτελεσματικές λύσεις σύνδεσης. Εάν ενδιαφέρεστε για τα προϊόντα μας, επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες.