| Αρσενικό βύσμα n ομοαξονικό φορτίο 50w RF | |
| Αριθμός μοντέλου | TEL-TLNM50W |
| Ηλεκτρικός | |
| Χαρακτηριστική σύνθετη αντίσταση | 50ohm |
| Εύρος συχνοτήτων | DC-3GHz |
| VSWR | ≤1,20 |
| Χωρητικότητα ισχύος | 50 Watt |
| Συνδετήρας RF | Αρσενικός σύνδεσμος N |
| Υλικό και επιμετάλλωση | |
| Όνομα εξαρτημάτων | Υλικό |
| Σώμα συνδετήρα | Ορείχαλκος |
| Απομονωτήρας | PTFE |
| Εσωτερικός Αγωγός | Φωσφορικός Χάλκινος |
| Στέγαση | Αλουμίνιο |
| Περιβαλλοντικό | |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. | -45~ 85 ℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης. | -60~120℃ |
| Ποσοστό αντοχής στις καιρικές συνθήκες | IP65 |
| Σχετική υγρασία | 5%-95% |
| RoHs (2002/95/ΕΚ) | Συμμορφώνεται με εξαίρεση |
| Βάρος (Καθαρό) | 340 γρ. |
● Ευρεία ζώνη συχνοτήτων DC-3GHz
● Διαμόρφωση χαμηλής διέλευσης
● Χαμηλό VSWR
● Χαμηλή ακρίβεια εξασθένησης
● Χρησιμοποιείται ευρέως για λύσεις εντός κτιρίου
Οι Υπηρεσίες μας
1. Απαντήστε στο ερώτημά σας εντός 24 ωρών.
2. Πρότυπο πληρωμής: T/T, L/C, Paypal και Western Union
3. Πολλά πρότυπα ναυτιλίας: Αεροπορικώς, Θαλάσσια, Express (DHL, Fedex, TNT UPS...)
4. Χρόνος παράδοσης: Κανονικά 14 ημέρες μετά την παραγγελία
5. Λιμάνι φόρτωσης: Σαγκάη
6. Εγγυητική περίοδος: Εντός 12 μηνών από την αποστολή.
7. Οδηγός λειτουργίας (οδηγίες) κατόπιν αιτήματος.
8. Προσαρμοσμένο σχέδιο, δείγμα και συσκευασία μπορούν να γίνουν.
Τεχνικές προδιαγραφές:
| Προϊόν | Περιγραφή | Αριθμός εξαρτήματος |
| Φορτίο τερματισμού | N Αρσενικό / N Θηλυκό, 2W | TEL-TL-NM/F2W |
| N Αρσενικό / N Θηλυκό, 5W | TEL-TL-NM/F5W | |
| N Αρσενικό / N Θηλυκό, 10W | TEL-TL-NM/F10W | |
| N Αρσενικό / N Θηλυκό, 25W | TEL-TL-NM/F25W | |
| Αρσενικό N / Θηλυκό N, 50W | TEL-TL-NM/F50W | |
| Αρσενικό N / Θηλυκό N, 100W | TEL-TL-NM/F100W | |
| Αρσενικό / Θηλυκό DIN, 10W | TEL-TL-DINM/F10W | |
| Αρσενικό / Θηλυκό DIN, 25W | TEL-TL-DINM/F25W | |
| Αρσενικό / Θηλυκό DIN, 50W | TEL-TL-DINM/F50W | |
| Αρσενικό / Θηλυκό DIN, 100W | TEL-TL-DINM/F100W |
Συχνές ερωτήσεις
Τι γίνεται με την ποιότητα των προϊόντων σας;
Όλα τα προϊόντα που παρέχουμε ελέγχονται αυστηρά από το τμήμα QC μας πριν από την αποστολή.
Μπορείτε να προσφέρετε δείγματα για δοκιμή πριν από την υποβολή μιας επίσημης παραγγελίας;
Δείγματα για δοκιμαστικούς σκοπούς μπορούν να προσκομιστούν δωρεάν, υπό την προϋπόθεση ότι θα επιβαρυνθείτε με το κόστος αποστολής.
Πόσο διαρκεί συνήθως ο χρόνος παράδοσής σας;
Ο χρόνος παράδοσης είναι συνήθως εντός 14 ημερών από την παραλαβή της παραγγελίας σας.
Ποιες είναι οι μέθοδοι αποστολής σας;
Θαλασσίως· Αεροπορικώς (λιμένας της Σαγκάης)· ή από την UPS, DHL, FeDex, TNT κ.λπ.
Μπορείτε να μας στείλετε ένα δείγμα για να το αναπτύξουμε;
Ναι, μπορούμε. Τα δείγματα μπορούν να παραδοθούν εντός 7 εργάσιμων ημερών.
Μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπο ή το όνομα της εταιρείας μας στα προϊόντα ή τη συσκευασία σας;
Ναι, μπορείτε. Το λογότυπο και το όνομα της εταιρείας μπορούν να εκτυπωθούν στα προϊόντα μας. Μπορείτε να μας στείλετε το έργο τέχνης.μέσω email σε μορφή JPEG ή TIFF.
Είναι το MOQ σταθερό;
Το MOQ είναι ευέλικτο και δεχόμαστε μικρές παραγγελίες την πρώτη φορά ως δοκιμαστική παραγγελία.
| Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Χαρακτηριστικά Αντίστασης | 50 Ωμ |
| Εύρος συχνοτήτων | DC~3 GHz |
| Υγρασία εργασίας | 0-90% |
| Ονομαστική ισχύς | 50w |
| Σύνδεση | Β Αρσενικό |
| VSWR | 1.15 |
| Εύρος θερμοκρασίας ℃ | -35~+65 |
Οδηγίες εγκατάστασης για υπερεύκαμπτο καλώδιο N ή 7/16 ή 4310 1/2″
Δομή του συνδετήρα: (Εικ. 1)
A. μπροστινό παξιμάδι
Β. πίσω παξιμάδι
Γ. φλάντζα

Οι διαστάσεις της απογύμνωσης φαίνονται στο διάγραμμα (Εικ. 2), πρέπει να δοθεί προσοχή κατά την απογύμνωση:
1. Η τελική επιφάνεια του εσωτερικού αγωγού πρέπει να είναι λοξοτομημένη.
2. Αφαιρέστε ακαθαρσίες όπως άλατα χαλκού και γρεζάκια από την τελική επιφάνεια του καλωδίου.

Συναρμολόγηση του στεγανοποιητικού μέρους: Βιδώστε το στεγανοποιητικό μέρος κατά μήκος του εξωτερικού αγωγού του καλωδίου όπως φαίνεται στο διάγραμμα (Εικ. 3).

Συναρμολόγηση του πίσω παξιμαδιού (Εικ. 3).

Συνδυάστε το μπροστινό και το πίσω παξιμάδι βιδώνοντας όπως φαίνεται στο διάγραμμα (Εικ. (5)
1. Πριν το βίδωμα, αλείψτε ένα στρώμα λιπαντικού γράσου στον δακτύλιο Ο.
2. Κρατήστε το πίσω παξιμάδι και το καλώδιο ακίνητα. Βιδώστε το κύριο σώμα του κελύφους στο πίσω σώμα του κελύφους. Βιδώστε το κύριο σώμα του κελύφους του πίσω σώματος χρησιμοποιώντας ένα κλειδί. Η συναρμολόγηση ολοκληρώθηκε.
