● Συγκρότημα ομοαξονικού καλωδίου RF (7/16 DIN/N/Mini DIN/4.3-10/OEM/ODM).
● Εστιάζουμε σε ομοαξονικά συγκροτήματα.
● Τα προσαρμοσμένα συγκροτήματα καλωδίων RF μας είναι ενσωματωμένα και αποστέλλονται παγκοσμίως.
● Τα συγκροτήματα καλωδίων RF μπορούν να παραχθούν με πολλούς διαφορετικούς τύπους συνδετήρων και προσαρμοσμένα μήκη ανάλογα με τις ανάγκες και τις εφαρμογές σας.
● Υποδοχή καλωδίου τροφοδοσίας 1/2· βραχυκυκλωτήρας υποδοχέα 4.3-10· θηλυκός σύνδεσμος RF 4.3-10 με φλάντζα· σύνδεσμος lmr 400 4.3-10· σύνδεσμος καλωδίου 7 16 din· σύνδεσμος βαρελιού· σύνδεσμος ομοαξονικού καλωδίου· σύνδεσμος 4.3-10· mini din 4.3-10· σύνδεσμος mx· θηλυκός σύνδεσμος din 7 16.
| Τόπος Προέλευσης | Σαγκάη, Κίνα (Ηπειρωτική Χώρα) | Επωνυμία | Τέλστο |
| Αριθμός μοντέλου | DINM-12 | Τύπος | 7/16 DIN |
| Εφαρμογή | RF | Γένος | Αρσενικός |
| Όνομα προϊόντος | DINM-12 | Χρώμα | Ασημί/Χρυσό |
| Υλικό | Ορείχαλκος | Πιστοποιητικό | ISO9001/CE/ROHS |
| Τύπος σύνδεσης | 7/16 DIN | Επιμετάλλωση | Νικέλιο / Χρυσή επίστρωση |
| MOQ | 1 τεμάχιο | ODM/DEM | Προσφέρεται |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥ 10000 MΩ | Εύρος θερμοκρασίας | -40°C έως +85°C |
Ποιο είναι το MOQ της εταιρείας σας;
Το MOQ είναι ευέλικτο.
Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;
Παρακαλούμε ρωτήστε πρώτα το απόθεμά μας, τα προϊόντα μπορούν να αποσταλούν μόλις λάβουμε την κατάθεσή σας. Εάν χρησιμοποιείτε μάρκες πελατών, θα χρειαστούμε 3-5 ημέρες για να προετοιμάσουμε τα υλικά και τη μαζική παραγωγή.
Μπορεί η εταιρεία σας να δεχτεί προσαρμογή;
Καλώς ορίσατε OEM & ODM.
Πώς λύνετε το πρόβλημα της εξυπηρέτησης μετά την πώληση;
Παρακαλούμε ζητήστε μας τεχνική υποστήριξη εάν έχετε εργάτες που γνωρίζουν πώς να επισκευάσουν. Εάν δεν έχετε μηχανικούς, παρακαλούμε στείλτε πίσω τα αντικείμενα, μπορούμε να τα επισκευάσουμε για εσάς.
Μπορείτε να μας στείλετε ένα δείγμα για να το αναπτύξουμε;
Θα μπορούσαν να παρασχεθούν δείγματα.

Μοντέλο:TEL-DINM.12-RFC
Περιγραφή
Αρσενικό βύσμα DIN για εύκαμπτο καλώδιο 1/2″
| Υλικό και επιμετάλλωση | |
| Επικοινωνία με το κέντρο | Ορείχαλκος / Ασημένια επένδυση |
| Απομονωτήρας | PTFE |
| Σώμα & Εξωτερικός Αγωγός | Ορείχαλκος/κράμα επιμεταλλωμένο με τρι-κράμα |
| Τσιμούχα | Πυριτικό καουτσούκ |
| Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Χαρακτηριστικά Αντίστασης | 50 Ωμ |
| Εύρος συχνοτήτων | DC~3 GHz |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥5000MΩ |
| Διηλεκτρική αντοχή | 4000 V rms |
| Αντίσταση κεντρικής επαφής | ≤0,4 mΩ |
| Εξωτερική αντίσταση επαφής | ≤1,0 mΩ |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤0,08dB@3GHz |
| VSWR | ≤1,08 @-3,0 GHz |
| Εύρος θερμοκρασίας | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Αδιάβροχος | IP67 |
Οδηγίες εγκατάστασης για υπερεύκαμπτο καλώδιο N ή 7/16 ή 4310 1/2″
Δομή του συνδετήρα: (Εικ. 1)
A. μπροστινό παξιμάδι
Β. πίσω παξιμάδι
Γ. φλάντζα

Οι διαστάσεις της απογύμνωσης φαίνονται στο διάγραμμα (Εικ. 2), πρέπει να δοθεί προσοχή κατά την απογύμνωση:
1. Η τελική επιφάνεια του εσωτερικού αγωγού πρέπει να είναι λοξοτομημένη.
2. Αφαιρέστε ακαθαρσίες όπως άλατα χαλκού και γρεζάκια από την τελική επιφάνεια του καλωδίου.

Συναρμολόγηση του στεγανοποιητικού μέρους: Βιδώστε το στεγανοποιητικό μέρος κατά μήκος του εξωτερικού αγωγού του καλωδίου όπως φαίνεται στο διάγραμμα (Εικ. 3).

Συναρμολόγηση του πίσω παξιμαδιού (Εικ. 3).

Συνδυάστε το μπροστινό και το πίσω παξιμάδι βιδώνοντας όπως φαίνεται στο διάγραμμα (Εικ. (5)
1. Πριν το βίδωμα, αλείψτε ένα στρώμα λιπαντικού γράσου στον δακτύλιο Ο.
2. Κρατήστε το πίσω παξιμάδι και το καλώδιο ακίνητα. Βιδώστε το κύριο σώμα του κελύφους στο πίσω σώμα του κελύφους. Βιδώστε το κύριο σώμα του κελύφους του πίσω σώματος χρησιμοποιώντας ένα κλειδί. Η συναρμολόγηση ολοκληρώθηκε.
