806-960 MHz & 1710-2700 MHz
Κάθετη πόλωση
Εσωτερική ή εξωτερική χρήση
Τοποθέτηση σε τοίχο ή τοποθέτηση σε σωλήνα
Εξαιρετική εμφάνιση Καλή αντοχή σε κρούσεις, αδιάβροχη και αντιδιαβρωτική ικανότητα Τυπικές συσκευασίες κιτ τοποθέτησης για στήριξη στύλου Βελτιστοποιημένες διαστάσεις Σχεδιασμένο με τεχνολογία ευρείας ζώνης, μεσαίο κέρδος, χαμηλό λόγο στάσιμων κυμάτων
Εφαρμογή: Σύστημα WI-Fi PC GSM/CDMA/DCS/3G/4G/LTE/WLAN/WI-Fi
Ακολουθήστε αυτές τις διαδικασίες για να εγκαταστήσετε την κεραία με τον πόλο συγκράτησης, ρυθμίστε τη γωνία κλίσης της κεραίας, σφίξτε τα μπουλόνια, τις βίδες και τα παξιμάδια. (1) Τα κιτ στήριξης σχήματος L πρέπει να ευθυγραμμίσουν το μπουλόνι της κεραίας, να τοποθετήσουν την επίπεδη ροδέλα, το ελατηριωτό γάντζο, το βιδωτό καπάκι με τη σειρά και στη συνέχεια να ασφαλίσουν το παξιμάδι. (2) Η ράβδος με σπείρωμα σχήματος U του M6 περνάει με οδοντωτή ράγα και τα κιτ στήριξης σχήματος L, συγκρατώντας την κεραία με πόλο διαμέτρου 35-50 mm και στη συνέχεια να ασφαλίσουν το παξιμάδι. (3) Για να έχετε το καλύτερο σήμα, ρυθμίστε τη γωνία κλίσης της κεραίας μέσω της θέσης της οπής του κιτ στήριξης σχήματος L, στη συνέχεια ασφαλίστε όλα τα παξιμάδια και σφραγίστε το άκρο του συνδετήρα της κεραίας. (4) Το ύψος της ανέγερσης πρέπει να είναι μεγαλύτερο από 3 μέτρα από το επίπεδο της βάσης, επίσης οι κοντινές περιοχές ανέγερσης δεν έχουν ψηλά κτίρια και μεγαλύτερα μέταλλα. Με μια λέξη, ανοιχτό έδαφος.
Χαρακτηριστικά:
● Εξαιρετική εμφάνιση
● Καλή αμυντική ικανότητα, αντοχή σε κρούσεις, στεγανοποίηση, αντιδιαβρωτική προστασία κ.λπ.
| Μηχανικές προδιαγραφές | |
| Διαστάσεις | 445*210*65 |
| Βάρος | 1 κιλό |
| Υλικό καλοριφέρ | Χαλκός |
| Υλικό ραδομηλίου | ABS |
| Χρώμα ραδιοφώνου | Ελεφαντοστέινο-λευκό |
| Σχετική υγρασία | 5%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40~60 ℃ |
| Κιτ τοποθέτησης | Τοποθέτηση σε τοίχο και τοποθέτηση σωλήνων |
| Ηλεκτρικές προδιαγραφές | |
| Εύρος συχνοτήτων | 806-960MHz 1710-2700MHz |
| Κέρδος | 10dBi 12dBi |
| VSWR | ≤1,5:1 |
| Πόλωση | Κατακόρυφος |
| Πλάτος δέσμης μισής ισχύος | Υ: 65/50° Κ: 55/40° |
| Αναλογία εμπρός προς πίσω | 20 dB |
| Αντίσταση εισόδου | 50Ω |
| Μέγιστη ισχύς εισόδου | 50W |
| Προστασία από κεραυνούς | Γείωση DC |
| Σύνδεση | Β Γυναίκα |
Οδηγίες εγκατάστασης για υπερεύκαμπτο καλώδιο N ή 7/16 ή 4310 1/2″
Δομή του συνδετήρα: (Εικ. 1)
A. μπροστινό παξιμάδι
Β. πίσω παξιμάδι
Γ. φλάντζα

Οι διαστάσεις της απογύμνωσης φαίνονται στο διάγραμμα (Εικ. 2), πρέπει να δοθεί προσοχή κατά την απογύμνωση:
1. Η τελική επιφάνεια του εσωτερικού αγωγού πρέπει να είναι λοξοτομημένη.
2. Αφαιρέστε ακαθαρσίες όπως άλατα χαλκού και γρεζάκια από την τελική επιφάνεια του καλωδίου.

Συναρμολόγηση του στεγανοποιητικού μέρους: Βιδώστε το στεγανοποιητικό μέρος κατά μήκος του εξωτερικού αγωγού του καλωδίου όπως φαίνεται στο διάγραμμα (Εικ. 3).

Συναρμολόγηση του πίσω παξιμαδιού (Εικ. 3).

Συνδυάστε το μπροστινό και το πίσω παξιμάδι βιδώνοντας όπως φαίνεται στο διάγραμμα (Εικ. (5)
1. Πριν το βίδωμα, αλείψτε ένα στρώμα λιπαντικού γράσου στον δακτύλιο Ο.
2. Κρατήστε το πίσω παξιμάδι και το καλώδιο ακίνητα. Βιδώστε το κύριο σώμα του κελύφους στο πίσω σώμα του κελύφους. Βιδώστε το κύριο σώμα του κελύφους του πίσω σώματος χρησιμοποιώντας ένα κλειδί. Η συναρμολόγηση ολοκληρώθηκε.
