Χαρακτηριστικά
◆ Ευρεία ζώνη συχνοτήτων 698-4000MHz
◆ Κάλυψη 2G/3G/4G/LTE/5G
◆ Χαμηλή Παθητική Διαδιαμόρφωση
◆ Χαμηλό VSWR και απώλεια εισαγωγής
◆ Υψηλή μόνωση, εσωτερική και εξωτερική, IP65
◆ Χρησιμοποιείται ευρέως για λύσεις εντός κτιρίου
◆ Υψηλή Κατευθυντικότητα / Απομόνωση
◆ Ονομαστική ισχύς 300W ανά είσοδο, Υψηλή αξιοπιστία
◆ Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, χαμηλός VSWR, χαμηλός PIM (IM3)
| Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Χαρακτηριστικά Αντίστασης | 50 Ωμ |
| Εύρος συχνοτήτων | 698-2700 MHz |
| Μέγιστη χωρητικότητα ισχύος | 300w |
| Απομόνωση | ≥27 dB |
| Απώλεια | ≤3,5 dB |
| VSWR | ≤1,25 |
| Ενσωματωμένο Riggle | ≤0,5 |
| IMD3, dbc@+43DbMX2 | ≤-150 |
| Τύπος σύνδεσης | N-Θηλυκό |
| Ποσότητα συνδετήρων | 4 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30-+55℃ |
| Εφαρμογές | Εσωτερικός |
Οδηγίες εγκατάστασης για υπερεύκαμπτο καλώδιο N ή 7/16 ή 4310 1/2″
Δομή του συνδετήρα: (Εικ. 1)
A. μπροστινό παξιμάδι
Β. πίσω παξιμάδι
Γ. φλάντζα

Οι διαστάσεις της απογύμνωσης φαίνονται στο διάγραμμα (Εικ. 2), πρέπει να δοθεί προσοχή κατά την απογύμνωση:
1. Η τελική επιφάνεια του εσωτερικού αγωγού πρέπει να είναι λοξοτομημένη.
2. Αφαιρέστε ακαθαρσίες όπως άλατα χαλκού και γρεζάκια από την τελική επιφάνεια του καλωδίου.

Συναρμολόγηση του στεγανοποιητικού μέρους: Βιδώστε το στεγανοποιητικό μέρος κατά μήκος του εξωτερικού αγωγού του καλωδίου όπως φαίνεται στο διάγραμμα (Εικ. 3).

Συναρμολόγηση του πίσω παξιμαδιού (Εικ. 3).

Συνδυάστε το μπροστινό και το πίσω παξιμάδι βιδώνοντας όπως φαίνεται στο διάγραμμα (Εικ. (5)
1. Πριν το βίδωμα, αλείψτε ένα στρώμα λιπαντικού γράσου στον δακτύλιο Ο.
2. Κρατήστε το πίσω παξιμάδι και το καλώδιο ακίνητα. Βιδώστε το κύριο σώμα του κελύφους στο πίσω σώμα του κελύφους. Βιδώστε το κύριο σώμα του κελύφους του πίσω σώματος χρησιμοποιώντας ένα κλειδί. Η συναρμολόγηση ολοκληρώθηκε.
